Etykiety booklet

Etykiety booklet (książeczkowe), czyli etykiety wielowarstwowe, złożone w sposób harmonijkowy, są dość powszechnie stosowane w branży chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, a także spożywczej. Etykieta booklet jest rozszerzoną wersją etykiety peel-off i pozwala na zamieszczenie jeszcze większej ilości informacji, co czyni ją wyjątkowo funkcjonalną. Często ze względu na ograniczoną powierzchnię produktu jest to jedyny rodzaj etykiety, który może zostać zastosowany.

Etykiety booklet

Konstrukcja etykiety booklet

Etykiety booklet mogą zawierać od kilku do kilkudziesięciu stron ukrytych pod warstwą wierzchnią. Etykiety booklet mogą posiadać różne kształty, kolory i wielkości. Same etykieta zabezpieczona jest laminatem stanowiącym barierę przed uszkodzeniem i pozwalającym w łatwy sposób zakleić ponownie booklet po zapoznaniu się z jego treścią. Na etykietach booklet możemy umieścić m.in.: instrukcję obsługi, wskazówki dotyczące spożycia, opis produktu, regulaminy konkursów i promocji, prezentację oferty pokrewnych produktów, a także tłumaczenia nawet w kilku wersjach językowych. Możliwe jest dodanie małego „uchwytu”, który ułatwia odklejanie wierzchniej części etykiety.

Technologia druku etykiety booklet

Etykiety booklet produkowane są za pomocą nowoczesnych technologii, dzięki którym nasz produkt osiąga najwyższą jakość. Nadruki wykonywane są na różnych podłożach w tym na papierze samoprzylepnym, foliach PE i PP (białej, srebrnej oraz przezroczystej), papierze typu sandwich, a także na kleju. Do realizacji małych nakładów wykorzystujemy druk cyfrowy oraz wycinanie laserowe. Dodatkowo oferujemy różnorodne technologie uszlachetniające, takie jak złocenie na zimno i gorąco, druk reliefowy, wytłaczanie, zabezpieczanie hologramem, a także personalizacje i numerowanie etykiet. Posiadamy odpowiednie narzędzia do nanoszenia napisów w Braille'u na naszych produktach w tym na etykietach typu peel-off i booklet. Na życzenie klienta jakość naszego druku pismem Braille'a jest weryfikowana i certyfikowana przez Polski Związek Niewidomych.